Viva Gym, sveikatingumo centras

Kalinausko g. 2B|Vilnius
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - susisiekite su sporto klubu!

Kodėl rinktis šį klubą?

Dar nesilankėte pačioje senamiesčio širdyje esančiame „Viva Gym“ sveikatingumo centre ir nežinote, kokie žmonės čia dirba? 
Galime garantuoti, jog čia dirba žmonės su šypsena! Žmonės, besimėgaujantys savo darbu, kurį dažniau būtų galima pavadinti jų gyvenimo būdu ar aistra. Mūsų komandą sudaro stiprios asmenybės, žinančios, ko nori, ir nuolat to siekiančios. Būtent tai ir lemia mūsų komandos profesionalumą, kurį įrodo akivaizdūs rezultatai – ilgametė patirtis, aukšta kvalifikacija, visame pasaulyje reikšmingi laimėjimai ir, žinoma, džiugūs mūsų klientų veidai pasiekus puikių rezultatų. Klientų šypsenos kyla dėl ypatingo išskirtinumo jausmo „Viva Gym“ sveikatingumo centre, nes mes nuolat vadovaujamės Onore de Balzako žodžiais: „Privilegija visur būti kaip namie priklauso tik karaliams.“
Mes Jums siūlome:
Geriausius savo srities specialistus;
Profesionalią audio-tone muzikos sistemą;
Šildomas grindis;
Modernią vėdinimo sistemą;
Atskiras spinteles bei dušus su visomis higienos priemonėmis;
Jokių eilių – ribojame žmonių srautą tiek treniruoklių salėje, tiek grupiniuose užsiėmimuose;
Išskirtinį dėmesį kiekvienam sveikatingumo centro nariui ir jo poreikiams!
Taigi, tikimės, kad leisite mūsų komandai padėti Jums pasijusti karaliais sveikatingumo centre „Viva Gym“!
Darbo laikas:
I-V       8:00 - 22:00 val.
VI-VII   10:00 - 18:00 val.

 
 
Pavadinimas: Viva Gym, sveikatingumo centras
Telefonas: 8 655 46601
Faksas: (8 5) 2313166
Interneto adresas: www.vivagym.lt
Įmonės pavadinimas: UAB Resterada
Adresas: Kalinausko g. 2B, Vilnius
Įmonės kodas: 126076967
Įmonės PVM kodas: LT26076967
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kūno tobulinimas: Treniruokliai / Aerobika
Komandinis sportas
Šokiai

Paslaugos

Populiarūs treneriai (1. Edita Levandovska. Editos, įgijusios LKKA sporto bakalauro laipsnį, darbo patirtis aerobikos srityje siekia jau 13 metų. Ji yra daugelio įvairiausių seminarų, konvencijų Lietuvoje ir užsienyje dalyvė, turinti Suomijos fitneso akademijos (F.A.F.) bei „World Class“ sertifikatus. Sau ir kitiems reikli Edita nestokoja energijos tiek treniruočių metu, tiek bendraudama su kitais. Ji ne tik „VivaGym“ trenerė, bet ir marketingo vadovė, besirūpinanti mūsų sveikatingumo centro organizavimu bei valdymu. Tai tas žmogus, kuris pažįsta kiekvieną „Viva Gym“ klientą, gali su juo pasišnekučiuoti kaip su senu draugu, o nesulaukusi treniruotėje – tiesiog čiupti mobilųjį ir paskambinti. Tad tikrai nesuklysite vadindami ją mūsų kompanijos siela ir tikra treniruočių „liūte“. Jos energingos ir inovatyvios treniruotės niekada nebūna nuobodžios! Visada su šypsena, mylimame darbe gaunanti tik teigiamų emocijų ir jėgų Edita nėra pavydi ir atvira širdimi dalija patarimus mankštų, mitybos ir kūno priežiūros klausimais kiekvienam besidominčiam. 2. Mantvydas Ruplys. Salės, asmeninis ir grupinių užsiėmimų treneris. Mantvydas dirbs su Jumis asmeniškai, grupinių užsiėmimų metu ir sporto salėje. Mantvydas, įgijęs sporto bakalauro laipsnį, turi jau 7-erių metų sporto trenerio bei instruktoriaus patirtį. Jis, niekad nestovintis vietoje ir kaskart užsibrėžiantis vis didesnius tikslus, dalyvauja daugelyje savo srities seminarų, mokosi ir dalijasi patirtimi su kitais. Mūsų sveikatingumo centro „šypsena“ ir geros nuotaikos šaltinis Mantvydas, randantis laiko įdomiai knygai ir poilsiui gamtoje, dar domisi karate. Ir ne šiaip sau domisi! Jis – daugkartinis Europos ir Lietuvos karate kyokushin čempionatų dalyvis, laimėtojas ir prizininkas! Ne kartą šiuose čempionatuose nuskynęs laurus, Mantvydas yra kyokushin karate ir tae-bo instruktorius. 3. Rita Maslianikaitė. Rita – mūsų nenustygstančioji! Klausite – kodėl? Ogi todėl, kad ji dalyvauja VISUR! Baigusi Lietuvos Muzikos Akademiją, kiek vėliau – Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą, ji atrado aerobiką, pilates, kalanetiką ir jau daugiau nei dešimtmetį tobulėja šiose srityse. Pelniusi tarptautinius 2002 m. „Body Life”, vykusio Vokietijoje, „Step”, „Thai Do”, „Pilates”, „Stretch” sertifikatus, tais pačiais metais ji dar spėjo pakelti savo kvalifikaciją LATA (Lietuvos Aerobikos Trenerių Asociacija) organizuojamuose mokymuose ir įgijo „Super Flow Hi – Lo”, „W.W.W.Step Ru”, „Professional Training”, „Body Bar Variations”, „Pilates – Mats”, „Jėga ir jos lavinimo metodai” sertifikatus. Maža to, tvirtu charakteriu, drąsa ir ryžtingumu pasižyminti moteris baigė LKKA „Kūno dizaino ir sveikatingumo instruktorių seminaro” kursus, „STEP aerobika. Grupiniai užsiėmimai“ mokymus, dalyvauja „Nike“ konvencijose. O kur dar gauta LKKA licenzija! Ir tai TIK dalis, kur Rita spėja ir tobulinasi. Susipažinus su Rita, tenka pripažinti: „Tobulėjimui ribų nėra!“ Ypač, kai darai tai, kas širdžiai mieliausia!)
Nuotraukos
Sporto reikmenų parduotuvė
Rūbinė (lauko rūbams)
Dušai persirengimo patalpose (4 dušai: 1 vyrų, 3 moterų rūbinėje.)
Pirtis
Masažas (Populiariausi liekninamieji masažai)
Vaikų grupės (Nuo 15 metų.)

Kitos klubo paslaugos

  • Strategiškai puiki vieta – miesto centras. Po darbų laiką tikslingai praleisite sveikatingumo centre.
  • VIVA GYM tai ateljė, o ne fabriko ar masinės produkcijos stiliaus sporto klubas. Čia dėmesį pajus kiekvienas lankytojas!
  • Kūno dizaino programa – VIVA GYM vizitinė kortelė. Šią unikalią programą siūlome visiems norintiems sumažinti antsvorį, patobulinti figūros linijas, sustangrinti kūną ar tiesiog spinduliuoti sveikata. Mitybos specialistė pagal Jūsų KMI ir individualius mitybos įpročius, sudarys mitybos programą, kurios laikydamiesi pasieksite įspūdingų rezultatų!
  • VIVA GYM siūlo įvairių tipų masažus. Populiariausias iš jų – liposažas, kurio pagrindinė funkcija – sumažinti kūno apimtis ir celiulitą bei sustangrinti odą!
  • VIVA GYM naujovė- tai grupiniai užsiėmimai, kuriuos veda geriausių, ilgametę patirtį turinčių, kvalifikuotų bei kompetentingų trenerių komanda.

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina