Sostinės stalo teniso klubas

Olandų g. 6 / Vasaros g. 1|Vilnius
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - užpildykite žemiau pateiktą formą!

Kodėl rinktis šį klubą?

Klube kartu žaidžia ir pataria diplomuotas treneris – profesionalas. Aštuoni nauji "DONIC" firmos profesionalioms treniruotėms skirti stalo teniso stalai bei kita įranga. Priverstinai vėdinama erdvi salė; atskiros vyr. ir mot. persirengimo patalpos, rakinamos spintelės, WC, dušo kabinos, plaukų džiovintuvas, geriamo vandens aparatas, patogi automobilių stovėjimo aikštelė. Specializuotas sporto klubas.
 
Darbo laikas:
Vasaros metu I - V 15:30 - 22:00 val.

Kitu metu dirbsime ir šeštadieniais (laikas bus tikslinamas)
 
Pavadinimas: Sostinės stalo teniso klubas
Telefonas: 8-654-02059
Interneto adresas: www.vilniaus-stalo-tenisas.lt
Įmonės pavadinimas: VšĮ "Sostinės stalo teniso klubas"
Adresas: Olandų g. 6 / Vasaros g. 1, Vilnius
Įmonės kodas: 302347682
Įmonės PVM kodas: ne PVM mokėtojas
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Sportas su rakete: Stalo tenisas

Paslaugos

Stalo teniso stalai (8 vnt.)
Treniruoklių salė (230 kv.m. plotas, įrangos gamintojas: Donic)
Įrangos nuoma (Klubas inventorių treniruotės metu suteikia nemokamai)
Nuotraukos
Sporto reikmenų parduotuvė
Atsiliepimai
Auto aikštelė
Rūbinė (lauko rūbams)
Dušai persirengimo patalpose
Vaikų grupės

Kitos klubo paslaugos

Vilniuje, Antakalnyje, netoli  autotransporto žiedo prie Šv. Petro ir Povilo bažnyčios nuo 2009 m. liepos 1 d. įsikūrė VšĮ „Sostinės stalo teniso klubas“.
Į klubą patogu atvykti tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Prie klubo yra net dvi nemokamos automobilių parkavimo aikštelės. Netoli klubo keletas troleibusų bei autobusų sustojimų.
Įžengus pro Sostinės stalo teniso klubo duris Jus pasitiks draugiška atmosfera ir būrys bendraminčių, atvykusių klube sportuoti, treniruotis, žaisti ar šiaip aktyviai praleisti savo laisvalaikį. Kartu su Jumis žais įgūdę žaidėjai ir net stalo teniso profesionalūs treneriai.
Klube įrengti erdvūs, atskiri mot. ir vyr. persirengimo kambariai, kuriuose rasite pakabas drabužiams, suoliukus bei rakinamas drabužių spinteles.
Klube įrengtas tualetas, modernios dušo kabinos,veidrodžiai ir plaukų džiovintuvas.
Klube yra erdvi ir plati stalo teniso salė (nedulkančios grindys, intensyvus dirbtinis apšvietimas). Kad žaidėjams nebūtų trūkdžių žaidžiant – salės langai yra specialiai uždengti, ant sienų įrengti tinkliukai, padedantis išvengti kamuoliukų atšokimų ir sulaužimų. Šiuo metu yra šeši (nuo rugsėjo bus aštuoni) nauji, profesionalioms treniruotėms skirti vokiečių kompanijos „Donic“ stalo teniso stalai bei tos pačios kompanijos stalo teniso stalų tinkliukai.
Sostinės stalo teniso klube gali treniruotis, žaisti ar leisti laisvalaikį tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus žaidėjas. Mūsų klubas glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos stalo teniso asociacija bei Vilniaus miesto žmonių su fizine negalia klubu „Feniksas“.
Dar keletas malonių smulkmenų: jei neturite stalo teniso inventoriaus, klubas Jums nemokamai suteiks stalo teniso rakėtę. Klube visada yra stalo teniso kamuoliukų (skirtų tiek treniruotėms, tiek varžyboms). Klubas turi informacinę lentą, kurioje galite rasti ir savo nuotraukų. Kad klubo nariams būtų patogiau ir maloniau, klube yra sieninis laikrodis, nemokamas geriamo vandens aparatas. Klubo nariai gali susipažinti su Lietuvos stalo teniso enciklopedija. Mūsų kaimynai: pirmame pastato aukšte yra įsikūrusi maisto prekių parduotuvė „Maxima“, vaistinė, drabužių bei avalynės taisykla.
KVIEČIAME VISUS NORINČIUS ŽAISTI STALO TENISĄ!!!
IKI MALONIŲ SUSITIKIMŲ SOSTINĖS STALO TENISO SPORTO KLUBE!!!
 

Vartotojų atsiliepimai (1)

« rašyti atsiliepimą
Lietrytis (IP: 213.164.126.160) 2009.08.13 @ 22:23
Zaidziau - patiko. Yra su kuo pazaisti ir neblogai zaidzianciam. Labai geri stalai, siaip visos salygos pakankamai geros. Varysiu dar!

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina