Santaka, Kauno sportinių šokių klubas

J. Gruodžio g. 3 |Kaunas
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - užpildykite žemiau pateiktą formą!

Kodėl rinktis šį klubą?

Mes teigiame ,,Moki vaikščioti - gali šokti" ir tai ne šiaip posakis, kadangi visi atėję pas mus mokintis šokti tikrai išmoksta. Čia šoka vaikai ir seneliai, patrakėliai studentai, solidūs ponai ir ponios - visi norintys pasineria į visą Europą užkariavusį temperamentingiausią Lotynų Amerikos ritmą. Profesionalūs treneriai supažindina ir su kitais populiariais šokiais: aistringu tango, ilgesingu Vienos valsu, svingu, pasodobliu, samba, salsa ir kitais šokiais. Tai tik keletas kraują kaitinančių šokių, priverčiančių pasaulį judėti vienu ritmu.

Šokių klubo ,,Santaka" šokių kursai - tai seniausiai vykstantys šokių kursai Kaune. Mokymas paremtas ilgamete patirtimi ir praktika. ,,Santakos" šokių mokytojai naudoja jų pačių sukurtą bei patikrintą metodika ir garantuoja, kad išmoks šokti kiekvienas atėjęs pas juos.
,,Santakoje" įtin didelis dėmesys skiriamas neformaliam bendravimui pamokų metu ir geros atmosferos kūrimui.

Mokymo programoje: Lėtas valsas, europietiškas Tango, Vienos valsas, Kvikstepas, Salsa, Samba, Čia čia čia, Rumba, Swingas, Rock'n'rollas, Džaivas, Paso doblis, Marenga, Mambo.

Atėję kartu su partneriu ar vienas, nesvarbu - šokių klube "Santaka" tikrai rasite puikių draugų ir bendraminčių, o nuovargį ir dienos rūpesčius pamiršite! Patogūs batai ir noras šokti - tai viskas, ko jums reikia, kad įsilietumėte į šokių sūkurį.
 
Darbo laikas:
I - IV nuo 17:00 iki 22:00
 
Pavadinimas: Santaka, Kauno sportinių šokių klubas
Telefonas: (8-680)59702
Interneto adresas: www.pasokime.lt
Adresas: J. Gruodžio g. 3 , Kaunas
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Šokiai: Sportiniai šokiai

Paslaugos

Populiarūs treneriai (Imantas Brikmanis - Nacionalinės kategorijos sportinių šokių treneris; Tarptautinės kategorijos IDSF teisėjas; Lietuvos sportinių šokių federacijos tarybos narys; Lietuvos sportinių šokių federacijos teisėjų komisijos pirmininkas. Rūta Brikmaniene - Nacionalinės kategorijos sportinių šokių bei šokių kursų trenerė. Andrius Brikmanis - Aukščiausios ,,S" klasės sportinių šokių šokėjas; Daugkartinis Lietuvos čempionas; Sportinių šokių bei šokių kursų treneris; C kategorijos teisėjas.)
Auto aikštelė
Vaikų grupės

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina