SAMURAJUS, kovos menų klubas

Partizanų g. 14|Kaunas
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - susisiekite su sporto klubu!

Kodėl rinktis šį klubą?

Džiu-džitsu (ju-jutsu) -senovės Joponijos karių samurajų artimos kovos menas. Žodį ju-jutsu sudaro 2 hieroglifai -ju (lankstus) ir jutsu (meistriškumas). Todėl galime sakyti, kad džiu-džitsu -tai menas būti lanksčiu. Būti lanksčiu -tai ne tik sugebėjimas kautis, tai -gyvenimo būdas, savitas požiūris į problemas apskritai ir nestandartiniai jų sprendimo būdai.
Pavadinimas: SAMURAJUS, kovos menų klubas
Telefonas: 865277502
Interneto adresas: www.samurajus.lt
Adresas: Partizanų g. 14, Kaunas
Įmonės kodas: 193142685
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kovos menai: Karate / Shotokan karate

Kitos klubo paslaugos

Įkūrimo tikslas buvo paruošti tokią treniruočių metodiką, kurios dėka būtų galima ne tik tobulėti fiziškai ir dvasiškai bei siekti sportinių rezultatų. Svarbiausia, kad būtų galima apsiginti pačiam bei apginti savo šeimą. Įvertinant šių dienų nusikalstamumo lygį ši problema aktuali kiekvienam iš mūsų. Todėl mūsų klube ruošiama ne tik dalyvauti pilno kontakto varžybose (kuriose leidžiami smūgiai rankomis ir kojomis, metimai bei kova parteryje ), bet ir gintis nuo ginkluoto priešininko įvairiais ginklais (peiliu, lazda ...).

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina