Lieknėjimo ir sveikatingumo centras

Justiniškių g. 12|Vilnius
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - susisiekite su sporto klubu!

Kodėl rinktis šį klubą?

Lieknėjimo ir sveikatingumo centras po savo stogu subūrė skirtingų sričių specialistus, kurių tikslas padėti Jums sveikai sulieknėti ir gerai jaustis. Mes padėjome daugybei žmonių atsikratyti antsvorio, natūraliai sumažinti kūno apimtis ir įgyti naudingų žinių apie sveiką mitybą, sveikatingumą bei emocinį valgymą. Sportuodami su mumis pamatysite, kad lieknėjimas, tai smagus procesas.
Darbo laikas:
I - V      8:30 - 21:00 val.
VI - VII  10:00 - 13:00 val.
Pavadinimas: Lieknėjimo ir sveikatingumo centras
Telefonas: +370 670 00393
Interneto adresas: www.lieknejimocentras.lt
Adresas: Justiniškių g. 12, Vilnius
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kūno tobulinimas: Aerobika / Bodyflex / Tik moterims / Raumenų tempimas / Anticeliulitinė programa / Kūno dizainas / Šiaurietiškas ėjimas / Mamyčių mankšta (po gimdymo) / Aerodance + Strech / Aerodance + Press / Press + Strech
Kiti sportai: Mama ir vaikas

Paslaugos

Aerobikos salė (60 kv. m.)
Nuotraukos
Auto aikštelė
Rūbinė (lauko rūbams)
Masažas
Vaikų grupės (Nuo 2 mėnesių)

Kitos klubo paslaugos

“Lieknėjimo ir sveikatingumo centras” siūlo kelias lieknėjimo programas pradedantiems:
 
Dviejų savaičių apimčių mažinimo programa. Lankytojai sportuoja dvi savaites iš eilės, kiekvieną darbo dieną (savaitgaliais ilsimasi). Klausomasi paskaitų ir atliekami namų darbai. Tai intensyvus kursas siekiantiems greitai pajusti pirmuosius lieknėjimo rezultatus.
 
Keturių savaičių lieknėjimo programos lankytojai sportuoja tris kartus per savaitę, lanko paskaitas ir atlieka namų darbus. Šį programa nėra tokia intensyvi, kaip dviejų savaičių, bet lankytojai, čia irgi gauna viską, kaip ir pastarojoje.
 
Taip pat siūlomos Sveikatingumo mankštos, tai kūno lavinimo programa skirta sustiprinti ir lavinanti visą kūną, išlaikyti sveiką nugarą, palaikyti ir lavinti tokias organizmo fizines ypatybes kaip jėga, lankstumas, ištvermė, pusiausvyra, koordinacija, taip pat didinti fizinį aktyvumą, sumažinti ir išvengti nugaros skausmų bei senatvinių raumenų, kaulų bei sąnarių ligų, kurios XXI amžiuje, dėl pasyvios gyvensenos ar darbo ypatumų pasireiškia vis anksčiau.
 
Mamytės su mažyliais laukiamos Sportuojančių mamų klube!
 
 
Kineziterapinė mankšta vaikams skirta 10 – 16 metų vaikams / paaugliams, kaip prevencija prieš įvairius judamojo – atramos aparato sutrikimus, kurie pasireiškia nuo pernelyg ilgo sedėjimo prie kompiuterio bei pasyvaus gyvenimo būdo.
 
Senjorų sveikatinimo mankštą veda profesionali kineziterapeutė, čia ne tik sportuojama, bet ir laiks nuo laiko vyksta paskaitos apie sveikatingumą. O po kiekvienos treniruotės geriama žolelių arbata ir bendraujama.
 
Kiekvienais metais rengiamos lieknėjimo ir sveikatingumo stovyklos bei mamų su mažyliais stovyklos.
 
 

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina