LAUMŽIRGIS, sporto klubas

Aguonų g. 17|Vilnius
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - susisiekite su sporto klubu!

Kodėl rinktis šį klubą?

Sporto klubas "LAUMŽIRGIS" atsirado patyrusių kovos menų entuziastų iniciatyva, siekiant sukurti saugią ir jaukią aplinką kovos menų praktikai, rengti aukštos kokybės treniruotes ir turėti visas galimybes įvairiapusiam asmeniniam tobulėjimui. Klube vyksta imtynių, smūgių technikos, fizinio lavinimo ir kt. treniruotės, nariai dalyvauja stovyklose, renginiuose, kartu leidžia laisvalaikį.
 
Sporto klubas "LAUMŽIRGIS" kviečia sportuoti vaikinus ir merginas, kurie: 1) domisi kovos menais, nori išmokti taisyklingos technikos bei siekti meistriškumo; 2) nori dalyvauti aukštos kokybės treniruotėse, gauti asmenines konsultacijas ir individualų dėmesį; 3) siekia pagerinti savo fizinę formą, išmokti geriau valdyti strestą, įgauti daugiau pasitikėjimo savimi
4) nori smagiai leisti laisvalaikį, sportuoti geranoriškame, draugiškame kolektyve; 5) siekia įvairiapusio tobulėjimo, ne tik kūno, bet ir proto bei dvasios ugdymo, nori išmokti dalykų, pritaikomų ne tik treniruočių salėje, bet ir kasdieniame gyvenime.
Darbo laikas:
Treniruotės darbo dienomis vyksta vakarais, savaitgaliais - pirmoje dienos pusėje. Galima susidaryti individualų treniruočių grafiką. Dėl tikslesnės informacijos susisiekite su mumis.
Pavadinimas: LAUMŽIRGIS, sporto klubas
Telefonas: +370 699 04824
Interneto adresas: www.laumzirgis.lt
Adresas: Aguonų g. 17, Vilnius
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kūno tobulinimas
Kovos menai: Boksas / Kikboksas / Muay Thai / Dziu dzitsu / Graplinga / Laisvosios imtynės / MMA

Paslaugos

Nuotraukos
Vaikų grupės (Nuo 14 metų)

Kitos klubo paslaugos

Kviečiame apsilankyti mūsų klube ir išbandyti treniruotes NEMOKAMAI. Prieš atvykstant pirmą sykį, būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA. Norėdami užsiregistruoti arba gauti papildomos informacijos, SUSISIEKITE su mumis. Treniruotėms turėkite patogią ir nevaržančią sportinę aprangą. Sportinės avalynės nereikia. Jaunesni nei 18 metų asmenys su savimi taip pat turi turėti tėvų arba globėjų sutikimą leisti sportuoti.
 
Kovos meno treniruotės yra padidintos rizikos užsiėmimas, todėl treniruočių metu itin didelį dėmesį skiriame besitreniruojančiųjų sveikatai bei traumų prevencijai. Visgi, sportuodami už savo sveikatą visų pirma atsakote patys, todėl rekomenduojame prieš pradedant pasikonsultuoti su šeimos gydytoju bei kineziterapeutu dėl galimo treniruočių poveikio bei sveikatos būklės. Iš visų sportuojančiųjų tikimės atsakingo elgesio, o taip pat ir kultūringo bendravimo, priešingu atveju jie klube nepageidaujami.

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina