Kronas Akademija, sporto klubas

Pilėnų 1, Akademija|Kaunas
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - užpildykite žemiau pateiktą formą!

Kodėl rinktis šį klubą?

Sporto klube "Kronas" Jūsų laukia jauki aplinka, paslaugus ir profesionalus aptarnavimas, moderniai įrengta treniruoklių salė, erdvūs persirengimo kambariai ir dušai. 
Po sunkios treniruotės jėgas atgauti padės čia pat siūlomi aukšciausios kokybės maisto papildai.
Darbo laikas:
Pirm. - Penkt.  10:00 - 22.00
Šeštadienis    10:00 - 15:00
Sekmadienis   Nedirbame
Pavadinimas: Kronas Akademija, sporto klubas
Telefonas: +370 677 70090
Interneto adresas: www.kronas.lt
Adresas: Pilėnų 1, Akademija, Kaunas
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kūno tobulinimas: Treniruokliai / Aerobika
Kovos menai

Paslaugos

Aerobikos salė (Universalios paskirties sporto salėje siūlomos įvairios programos: grupiniai aerobikos užsiėmimai su instruktorium, asmeniniai aerobikos užsiėmimai su instruktorium, individualūs aerobikos užsiėmimai, grupiniai kovinio sporto užsiėmimai su instruktorium, asmeniniai kovinio sporto užsiėmimai su instruktorium, individualūs kovinio sporto užsiėmimai.)
Treniruoklių salė (Jums siūlome moderniausius firmos "Atletas" treniruoklius ir firmos "Hummer" kardiotreniruoklius. "Atleto" produkcija pasižymi išskirtiniu universalumu ir puikiai žmogaus judesiams pritaikytomis konstrukcijomis. Staklės pagamintos iš tvirto metalo ir išsiskiria šiuolaikišku dizainu.)
Sporto reikmenų parduotuvė (Norintys atsigaivinti ar atstatyti prarastas jėgas, gali įsigyti naujausių ir labiausiai technologiškai pažangių "Universal", "American Muscle", "Scitec Nutrition", "Cytogen", "Nutrend" ir kt. maisto papildų.)
Auto aikštelė
Dušai persirengimo patalpose

Kitos klubo paslaugos

Asmeninės treniruočių programos sudarymas, individualios dietos sudarymas, mitybos konsultacija, asmeninės treniruotės treniruoklių salėje, asmeninės aerobikos treniruotės, asmeninės kovinio sporto treniruotės.

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina