KARTLANDAS, kartodromas

Drobės g. 62|Kaunas
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - užpildykite žemiau pateiktą formą!

Kodėl rinktis šį klubą?

KARTLANDO šalis yra įsikūrusi žemuosiuose Šančiuose, Kaune. Mūsų kolektyvas jaunas, gražus ir mums patinka mąstyti ir dirbti kitaip! Puikus to pavyzdys kartodromo vieta – ar žinote, kad mes įsikūrę – 4-ajame pastato aukšte?! Tikrai TAIP, tai vienintelė vieta Kaune, kur galėsite pasivažinėte taip arti dangaus!
Darbo laikas:
 I-V     14:00 - 23:00 val.,
VI-VII  10:00 - 23:00 val.
 
 
Pavadinimas: KARTLANDAS, kartodromas
Telefonas: +370 696 10555
Interneto adresas: www.kartlandas.lt
Adresas: Drobės g. 62, Kaunas
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Auto-moto sportas: Kartingai

Paslaugos

Populiarūs treneriai (Kartingų mokyklos mokytojas - Paulius Paškevičius turi ne tik teorines žinias. Paulius kartingų sporte jau 14 metų!)
Nuotraukos
Auto aikštelė
Vaikų grupės

Kitos klubo paslaugos

Turime nuostabius DINO kartingus ir profesionalią laiko matavimo įrangą iš Karting Manager, kuri jums pateiks visą informaciją televizoriuose ir el. laiškuose.
 
Priimame visų kategorijų vairuotojus nuo jauniausių iki seniausių. Nepamirštam ir savo lojalių klientų, kuriems turime paruošę Lojalumo sistemą – automatinis taškų skaičiavimas, taškų keitimas į paslaugas ir dar galybė premijų !
 
KARTLANDO jaunatviškas ir paslaugus kolektyvas garantuoja puikią ir linksmą atmosferą, kurios dėka galėsite trumpam pabėgti nuo niūros kasdienybės! Esame tam, kad suteiktume Jums tai kas geriausia kartodromų paslaugose!
 
Kartingų mokyklėlė – bene geriausia vieta išmokyti savo jaunąjį atžalą vairavimo principų bei vairavimo kultūros. Vaikai, lankantys tokio tipo užsiėmimus yra supažindinami su motorizuota priemone, jos veikimo bei valdymo principais. Moksleiviai mokomi ne tik važiuoti kartingais, bet pirmiausia suprasti apie saugų vairavimą ir elgesį gatvėse. Gavus bazinius vairavimo įgūdžius toliau mokoma, kaip taisyklingai vairuoti kartingą, pasirinkti tinkamas trajektorijas važiuojant atitinkama trasa. Neužmirštama ir ekstremalios situacijos, kurios gali bet kada gyvenime pasitaikyti, tad jie mokomi kaip susitvarkyti su tokiais iššūkiais.

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina