Ervera

Vysk. K. Paltaroko g. 18|Panevėžys
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - užpildykite žemiau pateiktą formą!

Kodėl rinktis šį klubą?

Klubas įsteigtas 1997 m., vadovauja ir dirba trenerė-instruktorė - Anžela Kotova. Ji turi spec .medicininį išsilavinimą, 2008 m. įgijo kineziterapijos bakalauro diplomą, o dabar tęsia magistro studijas LKKA. Savo gyvenimą Anžela susiejo su sportu po autoavarijos, kurios metu gavo stuburo traumą. Pati išsigydžiusi judesiu, šiandien padeda kitiems. Kineziterapija tapo darbo pagrindu, kuris padeda planuoti treniruočių programas, įvertinti savo klientų galimybes ir maksimaliai išvengti rizikos faktorių mankštos metu. Tinkamas judesys padeda pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų, širdies kraujagyslių ir kitų sistemų funkcinę būklę.
Trenerė kiekvienai atėjusiai klientei pataria ir parenka, kuri treniruotė būtų tinkamiausia, atsižvelgiant į klientės sveikatos būklę, na žinoma ir norus. Šioje srityje trenerės patirtis yra labai svarbi, nes sukaupti žinių, sulaukti pripažinimo, surasti kelią pas klientą reikia ne vienerių metų, o Anžela - trenere jau 12 m., tad ji labai gerai išmano savo darbą, ir visų pirma jį atlieka nepakenkdama kliento sveikatai, o puoselėdama ir ryškindama kiekvieno kūno grožį.
Pavadinimas: Ervera
Telefonas: +370 698 08693
Interneto adresas: www.ervera.lt
Įmonės pavadinimas: Ervera, klubas
Adresas: Vysk. K. Paltaroko g. 18, Panevėžys
Įmonės kodas: 148182923
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kūno tobulinimas: Aerobika / Kalanetika

Paslaugos

Aerobikos salė
Nuotraukos

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina