Aiki Shuren Dojo, Kauno Aikido ir Kendo klubas

Mickevičiaus g. 2 |Kaunas
Šiuo metu neturime klubo pasiūlymų.
Jei norite gauti šio klubo pasiūlymą - susisiekite su sporto klubu!

Kodėl rinktis šį klubą?

"Aiki Shuren Dojo", Kauno aikido, kendo ir iaido klubas buvo įkurtas 2000 metų sausio mėnesį. Klubo steigėjas ir vadovas Edgaras Indra. Klube praktikuojamas Takemusu Aikido, arba kitaip tradicinis Aikido, kendo - tradicinis Japonų fechtavimosi menas ir iaido - geležinio kardo (iaito) valdymo menas, atliekant kata, t.y. individualius, formalius kovos techninius elementus.
Kauno aikido, kendo ir iaido klubas "Aiki Shuren Dojo" įsikūręs Kauno centre, Mickevičiaus g. 2, Kauno moksleivių techninės kūrybos rūmuose. Klube japonų kovos menus praktikuoja visų amžiaus grupių žmonės. Salėje vyrauja darbinga, draugiška atmosfera, kurią padeda suformuoti nuoširdus bendradarbiavimas tarp pradedančiųjų, pažengusiųjų ir klubo vadovo. Klubo pavadinime žodis "shuren" reiškia sunkią, atsidavusią praktiką, tačiau svarbu, kad kiekvienas žmogus, užsiiminėjantis klube, turi galimybę treniruotis pagal savo sugebėjimus ir poreikius. Visiems klubo nariams yra sudarytos sąlygos treniruotis neribotą užsiėmimų skaičių per savaitę, pasirenkant patogų treniruočių laiką. Besitreniruojantys mūsų klube žmonės įgauna bendrą supratimą apie Japonijos ir Tolimųjų Rytų kultūrą, praleidžia laisvalaikį sportuodami su bendraminčiais, įgauna savigynos įgūdžių ir žinių apie sveiko gyvenimo būdą. Taip pat dalyvauja klube praktikuojamų kovos menų seminaruose, treniruočių stovyklose ir varžybose Lietuvoje ir užsienyje.
Klubas yra Lietuvos Takemusu Aikido asociacijos, Lietuvos jungtinės aikido federacijos, Lietuvos kendo asociacijos narys, bendradarbiauja su įvairiais tradicinių japonų kovos menų klubais Lietuvoje, taip pat su panašiomis organizacijomis užsienyje. Organizuoja seminarus ir treniruočių stovyklas, stengiasi palaikyti ir gerinti sportuojančių lygį.
Darbo laikas:
Mišri jaunimo ir suaugusių aikido grupė: I, III, V 18:00 - 19:45 val.; II, IV 20:00 - 21:45 val.
Mišri jaunimo ir auaugusių kendo grupė: I, III, 20:00 - 22:00 val.; II, IV 18:00 - 19:45 val.
                                      Iaido trenriuotė: V 20:00 - 21:30 val.
 
Treniruočių grafikas šeštadieniais: 10:00 - 11:30 val. aikido, 12:00 - 13:30 val. iaido.
 
Pavadinimas: Aiki Shuren Dojo, Kauno Aikido ir Kendo klubas
Telefonas: +370 683 71737
Interneto adresas: www.kaunas.aikido.lt
Įmonės pavadinimas: Vš. Į. „Harmoningos energijos lelias“
Adresas: Mickevičiaus g. 2 , Kaunas
Įmonės kodas: 135824018
Jei norite parašyti klubui el. paštu, užpildykite formą:
* pažymėtus laukus privaloma užpildyti
keisti tekstą

Kategorijos

Kūno tobulinimas
Kovos menai: Aikido / Kendo / Iaido

Paslaugos

Kovos menų salė (100 m2. Mediniai kardai ir lazdos aikido treniruotėms, visa kendo trenriuotėms reikalinga įranga (mediniai ir bambukiniai kardai, apsauginė ekipuotė). Taip pat aerobiniai kamuoliai, šokdynės, bėgimo takas, svarmenys).)
Treniruoklių salė
Įrangos nuoma (Taip, galima išsinuomoti kendo trenriuotėms reikiamą inventorių; bambukini kardą (shinai), apsauginiu šarvus (bogu), aprangą. Taip pat aikido medinius ginklus(kardas ir lazda).)
Populiarūs treneriai (Klubo vadovas ir treneris Edgaras Indra yra ketvirto dano aikido ir antro dano kendo meistras, vienas iš pirmųjų Lietuvoje pradėjęs treniruotis aikido 1993 metais, o kendo 2008 metais. Yra dalyvavę ir dalyvauja aikido seminaruose ir trenriuočių stovyklose Lietuvoje ir užsienyje; taip pat yra daugkartinis kendo seminarų, treniruočių stovyklų ir varžybų dalyvis ir prizininkas. Edgaras turi pedagoginį išsilavinimą, virš dešimt metų dirba pedagoginį darbą.)
Nuotraukos
Sporto reikmenų parduotuvė
Auto aikštelė
Rūbinė (lauko rūbams)
Dušai persirengimo patalpose (Yra po vieną dušą rūbinėse.)
Vaikų grupės (Nuo 7 metų.)

Kitos klubo paslaugos

Organizuojamos ne tik eilinės klubo trenriuotės, bet ir įvairūs renginiai. Organizuojami seminarai, treniruočių stovyklos, varžybos Lietuvoje, bei organizuojamos panašaus pobūdžio išvykos į užsienį. Organizuojami įvairūs pažintiniai renginiai. Norintiems sertifikuota masažistė atlieka įvairaus tipo masažus.

Vartotojų atsiliepimai

Atsiliepimų nėra

Parašyk savo nuomonę, atsiliepimą:

keisti tekstą

Reklama

Informacija tel. 8-684-22222, info@sportoklubai.lt. 2009 - 2014 © Sportoklubai.lt. Visos teisės saugomos. e-solution: gaumina